Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro rodiče

Vážení rodiče,

jelikož se blíží klukům 10. narozeniny, budou dostávat poštou novou kartičku zdravotní pojišťovny (původní měla platnost na 10 let). Poprosím Vás, kdo již novou kartičku obdržel, popřípadně obdrží, aby tuto kartičku okopíroval (stačí přední strana) a  předal jí Martinovi Kulhánkovi. 

Prosím veškeré změny (telefonní číslo, adresa, email atd.),taktéž hlaste vedoucímu týmu.

Děkuji za spolupráci.  MK, 24.6 2018

 

Náhradní díly na fotbalové láhve

Náhradní díly na fotbalovou lahev lze dokoupit samostatně na níře uvedené web. adrese, popř. obchodě (horní uzávěr, těsnění, střední špuntík...). Například horní uzávěr stojí 35,- Kč, mají různé barvy. Kamenné obchody: Tesco Letňany. Vše najdete na  www. aktivacek.cz.

ZRANĚNÍ PŘI FOTBALU - INFORMACE

Vážení rodiče každý z hráčů (musí mít registraci u FAČR - ID) je automaticky pojištěný na úrazy při fotbalu (trénink, přátelská i mistrovská utkání). Nechci přivolávat nic špatného, ale kdyby došlo ke zranění kohokoliv z kluků, tak mě informujte, obdržíte formulář pro lékaře a následně danou pojišťovnu. Jak postupovat dále, Vám rád sdělím.

VÝŠIVKY + POTISKY

 Pokud má někdo zájem o vyšití nebo tisku čísla nebo znaku Bohemians na nějaké své zakoupené oblečení, přineste tyto věci sebou na trénink, popř. mě kontaktujte. Martin Kulhánek, tel. 778081700

"PŘEDZÁPASOVÝ POKŘIK"

předříkávač: "Kdo jsme?"

ostatní: "Bohemka!!!"

předříkávač: "Neslyším"

ostatní: "Bohemka!!!" (ještě hlasitěji)

předříkávač: "Kde jsme doma?"

ostatní: "V Ďolíčku!!!"

předříkávač: "Co vždycky chceme?"

ostatní: "Vyhrát!!!"

 

 "POZÁPASOVÝ POKŘIK (po vítězném zápasu)"

předříkávač: "Venku skáče klokan"

ostatní: "Venku skáče klokan" 

předříkávač: "Je to klokan z Ďolíčku"

ostatní: "Je to klokan z Ďolíčku"

předříkávač: "Křičí tuhle písničku"

ostatní: "Křičí tuhle písničku"

všichni (podle počtu vstřelených gólú): "Jeden, dva, tři, čtyři, pět, atd... GÓÓÓÓL!!!

 

POKYNY PRO RODIČE A HRÁČE "U11" 

SEZÓNA 2018/2019

Bohemians Praha 1905 - ročníku 2008

1) Nástup na trénink (popř. na jakýkoliv zápas) vždy  začíná a končí pro každého hráče v šatně !!! Nikdo v šatně nebude křičet a hrát si s míčem. Po tréninku, MU, PU nebo turnaji se každý hráč bude sprchovat - pokud realizační tým NEROZHODNE jinak. VŽDY s sebou každý bude mít boty do spchy, mýdlo a ručník (NÉ, jako tomu bylo v minulé sezóně).

2) Nástup na trénink je tak, aby v čase začátku tréninku byli všichni hráči na hřišti!!! (příklad: trénink od 17:00 hod. - v šatně 16:30 - 16:45 hod.) Pokud se na trénink nebo zápas zpozdíte (kolony, zácpy atd.) dejte prosím VČAS informaci telefonicky nebo SMS trenérovi.

3) Na tréninky budeme nosit "bohemácké" oblečení (bílé, zelené nebo černé triko, popřípadě "bohemácké dresy nebo jiné trika a oblečení "Bohemians"), protože jsme hráči klubu BOHEMIANS PRAHA.

VŽDY a VŠICHNI budou mít s sebou na každou akci (trénink,MU, PU atd.) šusťákovou bundu a tréninkovou mikinu Adidas - Bohemians, při chladném počasí také horní+spodní termoprádlo - fotbalovou tašku na věci máme dost velkou (dle počasí rozhodne realizační tým, zda-li použijeme). V zimním období termočepici, rukavice a nákrčník. Do posilovny bude mít každý atletickou obuv (tenisky, popřípadě sálovky).

4) Pokud zjistíte po společné akci (trénink, utkání...), že jste přivezli domů cizí věc nebo naopak, že vám něco chybí - řešte přes společné sociální sítě, popřípadě s Martinem Kulhánkem, který zveřejní informaci na našich webových stránkách. Prosím IHNED!!!

5) Jelikož kluci stále něco zapomínají v šatně nebo na hřišti, bylo by dobré mít věci, na kterých NENÍ vyšité nebo natisklé číslo, mít PODEPSANÉ - stačí napsat číslo nebo monogram. Jedná se hlavně o MÍČ a neoznačenou FOTBALOVOU LAHEV.

6) Na společné akce (MU,PU, TURNAJE, soustředění atd...) budeme oblečeni ve stejném společném oblečení Bohemians Praha. (tepláková souprava, zelené vycházkové triko s límečkem, černé vycházkové kraťasy - dle počasí).

VŠICHNI JSME HRÁČI JEDNOHO TÝMU, KTERÝ REPREZENTUJEME :

===BOHEMIANS PRAHA 1905 ===

7) Jestliže víte již předem, že nebudete přítomni tréninků, zápasů atd. z důvodů prázdnin, nemoci nebo jiných osobních důvodů, INFORMUJTE o Vaší absenci trenéra co NEJDŘÍVE. (Stačí zaslat SMS nebo email).

Všem předem dík Martin Kulhánek, 10.6 2018

REALIZAČNÍ TˇÝM:

hlavní trenér:  - tel.: 
email: 

asistent trenéra: Radek Ondroušek - tel.: 602 607 421

email: radek.ondrousek@o2.cz

asistent trenéra:  - tel.: 
email: 
 
vedoucí mužstva: Martin Kulhánek - tel.: 778 081 700
email: barborakulhankova@seznam.cz
 
asistent trenéra: Nikolas Soumar- tel.: 737 291 435
email: nikolassoumar@gmail.com 

------------------------------------------------------------------------------------------

FOTOGRAFIE

Veškeré fotografie našeho týmu najdete:

http://klokanci08.rajce.idnes.cz/ 

Abyste mohli nahrávat také fotky z turnajů, tréninků atd., zde jsou přihlašovací údaje:

Přihlašovací email: salkovaeva05@seznam.cz

Heslo: bohemka2008

Najdete nás také na Facebooku skupina - Klokánci 2008

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------Vstupenky na A-tým 

Před každým domácím utkáním budou informace o získání vstupenek na webových stránkách. MK, 21.8 2017

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář