Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro rodiče

 

INFORMACE K SEZÓNĚ 2018/2019 - U11

Fotbalová sezóna pro U11 začíná v pondělí 30.července 2018.

Letní soustředění Chvatěruby se koná 3.- 8. srpna 2018

Děkuji MK, 26.2 2018

Vážení rodiče,

jelikož se blíží klukům 10. narozeniny, budou dostávat poštou novou kartičku zdravotní pojišťovny (původní měla platnost na 10 let). Poprosím Vás, kdo již novou kartičku obdržel, popřípadně obdrží, aby tuto kartičku okopíroval (stačí přední strana) a  předal jí Martinovi Kulhánkovi. 

Pokud by u Vás nastali i jiné změny (telefonní číslo, adresa, email atd.),taktéž hlaste vedoucímu týmu.

Děkuji za spolupráci.  MK, 10.1 2018

 

Náhradní díly na fotbalové láhve

Náhradní díly na fotbalovou lahev lze dokoupit samostatně na níře uvedené web. adrese, popř. obchodě (horní uzávěr, těsnění, střední špuntík...). Například horní uzávěr stojí 35,- Kč, mají různé barvy. Kamenné obchody: Tesco Letňany. Vše najdete na  www. aktivacek.cz.

ZRANĚNÍ PŘI FOTBALU - INFORMACE

Vážení rodiče každý z hráčů (musí mít registraci u FAČR - ID) je automaticky pojištěný na úrazy při fotbalu (trénink, přátelská i mistrovská utkání). Nechci přivolávat nic špatného, ale kdyby došlo ke zranění kohokoliv z kluků, tak mě informujte, obdržíte formulář pro lékaře a následně danou pojišťovnu. Jak postupovat dále, Vám rád sdělím.

VÝŠIVKY + POTISKY

 Pokud má někdo zájem o vyšití nebo tisku čísla nebo znaku Bohemians na nějaké své zakoupené oblečení, přineste tyto věci sebou na trénink, popř. mě kontaktujte. Martin Kulhánek, tel. 778081700

 

 "NOVÝ PŘEDZÁPASOVÝ POKŘIK"

předříkávač: "Kdo jsme?"

ostatní: "Bohemka!!!"

předříkávač: "Neslyším"

ostatní: "Bohemka!!!" (ještě hlasitěji)

předříkávač: "Kde jsme doma?"

ostatní: "V Ďolíčku!!!"

předříkávač: "Co vždycky chceme?"

ostatní: "Vyhrát!!!"

 

NOVÉ POKYNY PRO RODIČE A HRÁČE

Bohemians Praha 1905 - ročníku 2008

1. Nástup na trénink (popř. na jakýkoliv zápas) vždy  začíná a končí pro každého hráče v šatně - zásadně bez přítomnosti rodičů!!! Každý hráč se bude v šatně převlékat do "tréninkového" a po tréninku opět do čistých věcí v kterých přišel na trénink.

NIKDO nepojede domů ve špinavých zpocených tréninkových věcech!!!

2. Nástup na trénink je tak, aby v čase začátku tréninku byli všichni hráči na hřišti!!! (příklad: trénink od 17:00 hod. - v šatně 16:30 - 16:45 hod.) Pokud se na trénink nebo zápas zpozdíte (kolony, zácpy atd.) dejte prosím VČAS informaci telefonicky nebo SMS trenérovi. Sraz na mistrovské a přátelské utkání bude vždy upřesněn u nominace na konkrétní zápas, včetně adresy hřiště.

V čase ukončení tréninku (zápasu) budou rodiče VČAS vyzvedávat svého hráče.

3.Každý hráč bude mít s sebou na trénink (zápas) ručník, mýdlo a boty do sprchy (kluci se budou po tréninkách i zápasech sprchovat, pokud trenér nerozhodne jinak) a samozřejmě veškeré vybavení k tréninku - míč, stulpny, chrániče, lahev na pití atd.., na BEACH vždy s sebou malý míč č.1 a švihadlo)!!! Dobré je s sebou nosit i jedny slipy a ponožky navíc.

Všichni hráči s sebou budou nosit šusťákovou bundu Adidas, tréninkovou mikinu (černo-šedou), horní i spodní termoprádlo - dle počasí rozhodne trenér před tréninkem, zápasem, zda-li termo použijeme. Do posilovny bude mít každý atletickou obuv (tenisky, popřípadně sálovky).

Pokud hráč nebude na trénink řádně vybaven - NEBUDE na trénink připuštěn !!!

4. Tašku na fotbal by si měli kluci balit sami, samozřejmě pod dohledem rodičů. Často se stává, že někdo něco nemá - chrániče, ponožky do bezponožkových stulpen, míč atd... Potom kluci sami vědí co s sebou mají a co je jejich. Prosím rodiče, aby sbalenou tašku před každým tréninkem (zápasem) překontrolovali. Taktéž je dobré po každém tréninku tašku se špínou doma vybalit a propocené věci dát uschnout.

5. Prosím rodiče, aby !!!každou věc!!!, včetně míče, podepsali, popř. stačí označit číslem hráče. Na věcech, kde je číslo vyšité nebo natisklé to samozřejmě není nutné. Po tréninkách (zápasech)stále zůstává v šatnách mnoho věcí, které NEJSOU podepsané.

Nepodepsané věci trenéři NEBUDOU řešit!!!!

6. Na akce typu mistrovské utkání, turnaje nebo jakékoliv společné akce našeho týmu ŽÁDÁM všechny hráče, aby byli ustrojeni v teplákových soupravách Bohemians, zeleném vycházkovém triku s límečkem Bohemians , popř. je-li předem, určeno jinak.

=== CHCEME VYPADAT JAKO JEDEN TÝM ===

Ve většině případech to tak bývá, stejnou ústroj by jsme měli mít všichni !!!

7. Jestliže víte již předem, že nebudete přítomni tréninků, zápasů atd. z důvodů prázdnin, nemoci nebo jiných osobních důvodů, INFORMUJTE o Vaší absenci trenéra co NEJDŘÍVE. (Stačí zaslat SMS nebo email).

Všem předem dík Martin Kulhánek, 5.8 2017

hlavní trenér: Jakub Hrubý - tel.: 606 230 684
email: jakub.hruby6@gmail.com

asistent trenéra: Radek Ondroušek - tel.: 602 607 421

email: radek.ondrousek@o2.cz

asistent trenéra: Patrik Jaroš - tel.: 773 569 483
email: pata.jaros@seznam.cz 
 
vedoucí mužstva: Martin Kulhánek - tel.: 778 081 700
email: barborakulhankova@seznam.cz
 
asistent trenéra: Nikolas Soumar - tel.: 737 291 435
email: nikolassoumar@gmail.com 

------------------------------------------------------------------------------------------

FOTOGRAFIE

Veškeré fotografie našeho týmu najdete:

http://klokanci08.rajce.idnes.cz/ 

Abyste mohli nahrávat také fotky z turnajů, tréninků atd., zde jsou přihlašovací údaje:

Přihlašovací email: salkovaeva05@seznam.cz

Heslo: bohemka2008

Najdete nás také na Facebooku skupina - Klokánci 2008

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------Vstupenky na A-tým 

Před každým domácím utkáním budou informace o získání vstupenek na webových stránkách. MK, 21.8 2017

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář