Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominace

 ONDRÁŠOVKA CUP (Benešov), 25. - 27.5. 2018 - třídenní (pátek - neděle)

​nominace: Stehlík Jáchym, Mikuda Oskar, Kubica Jonáš, Tomáš Jakub, Švec Karel, Štěpánek Adam, Kulhánek Lukáš, Šálek Jan, Fišer Denis.

celková doba trvání: ​25.5 (pátek) - 27.5 (neděle), trenér: ​Jakub Hrubý, Martin Kulhánek

sraz:  dle pokynů k turnaji

místo: Benešov

hrací plocha:  dle pokynů k turnaji, 1 tým, 5+1

ostatní: třídenní, dle pokynů k turnaji, které obdrží každý nominovaný hráč

Dres+trenky+stulpny odbrží každý hráč před odjezdem na turnaj.

 

MU MŽ Kyje U11 vs. Bohemians U10, 26.5. 2018 - sobota

​nominace: Stehno František, Prášek Tobiáš, Matějka Tadeáš, Hubáček Max, Gayer Jakub, Kratochvíl Filip, Ondroušek Radek, Pospíšil Jiří, Kadlec Filip, Dobeš Jakub + 2 hráči 2005

celková doba trvání: 9:15 - 10:45 hodin, trenér: Radek Ondroušek​

sraz: 8:40 hodin 

místo: fotbalové hřiště TJ Kyje, ul. Broumarská, Praha 9 - Kyje

hrací plocha: venku, 1HP, 7+1, soutěž mladších žáků, 1 tým, doplní hráči 2007

Dres zajistí realizační tým. Bílé trenky a zelené stulpny si každý hráč vezme svoje!!!

 

MU FC Tempo U11 vs. Bohemians U10, 27.5. 2018 - neděle

​nominace:  Stehno František, Prášek Tobiáš-OMLUVEN, Matějka Tadeáš, Hubáček Max, Gayer Jakub, Kratochvíl Filip, Ondroušek Radek-OMLUVEN, Pospíšil Jiří-OMLUVEN, Kadlec Filip, Dobeš Jakub, Kadečka Martin, Strach Patrik, Man Oliver - 1. mužstvo

hráči ročníku 2007 - 2. mužstvo

doplnění roč. 2009: Strach Patrik, Centoducati Michele-OMLUVEN, Man Oliver, Kadečka Martin. - ZRUŠENO !!! - náhrada v zápase r.2008 (viz výše)

 

celková doba trvání: 15:30 - 17:00 hodin, trenér: trenér ročníku 2007​ p. Hrůša- tel. 608560549

sraz: 14:50 hodin 

místo:  fotbalové hřiště FC Tempo, ul. Ve Lhotce, Praha 4 - Lhotka

hrací plocha:  tráva (UMT), venku, 2HP, 5+1, 2 týmy, 1HP hráči z roč. 2007 a 1HP hráči z roč. 2008

Dres+trenky+stulpny zajistí realizační tým ročníku 2007.

 

MU Bohemians U10 vs. Viktoria Žižkov U11, 30.5. 2018 - středa

​nominace: 

celková doba trvání: 16:30 - 18:00 hodin, trenér: ​Nikolas Soumar, ??? Radek Ondroušek ????, Aleš Limr

sraz: 15:50 hodin 

místo:  LOKO, ul. Lopuchová 1, Praha 10 - Vršovice

hrací plocha:  tráva - venku, 2HP, 6+1, 2 týmy

Dres+trenky+stulpny zajistí realizační tým.

 

MU Bohemians U10 vs. Slavia U10, 6.6. 2018 - středa

​nominace: 

celková doba trvání: 16:30 - 18:00 hodin, trenér: ​Jakub Hrubý, Martin Kulhánek

sraz: 15:50 hodin 

místo:  LOKO, ul. Lopuchová 1, Praha 10 - Vršovice

hrací plocha:  tráva - venku, 2HP, 6+1, 2 týmy

Dres+trenky+stulpny zajistí realizační tým.

 

PU Bohemians U10 vs. HFK Olomouc U10, 10.6. 2018 - neděle

​nominace: 

celková doba trvání: 10:30 - 12:00 hodin, trenér: Jakub Hruby, Nikolas Soumar, Martin Kulhánek​

sraz: 9:50 hodin 

místo:fotbalové hřiště FK Koloděje, Bohdašínská 3/398, Praha 9 - Koloděje

hrací plocha:  tráva - venku, 2HP, 6+1 (5+1), 2 týmy

Dres+trenky+stulpny zajistí realizační tým.

 

TURNAJ Blatná (okr. Strakonice), 16.6. 2018 - sobota

​nominace: 

celková doba trvání: 8:00 - 14:30 hodin, trenér: Jakub Hrubý​, Martin Kulhánek

sraz: 8:00 hodin (první zápas hrajeme v 8:50 hodin) 

místo:​ letní fotbalové hřiště TJ Blatná, T.G. Masaryka 774, Blatná

hrací plocha:  tráva - venku, 2HP, 7+1, 1 tým, 15 minut

ostatní:​ 2 skupiny po 5 týmech, hrajeme sk. "A" (Blatná, Příbram, Slaný a Hradiště) - potom semifinále, o3. místo a finále + o umístění, pro doprovod bufet na hřišti, hráči + trenéři obdrží občerstvení, při příznivém počasí obdrží tým vstupenku do venkovního bazénu v Blatné (platí pouze v den turnaje)

Dres+trenky+stulpny zajistí realizační tým.

 

MU Dukla U10 vs.Bohemians U10, 17.6. 2018 - neděle

​nominace: 

celková doba trvání: 8:30 - 10:00 hodin, trenér: Jakub Hrubý, Martin Kulhánek​

sraz: 7:50 hodin 

místo: fotbalový stadion Juliska, Praha 6 - Dejvice

hrací plocha:  tráva (UMT) - venku, 2HP, 6+1, 2 týmy

Dres+trenky+stulpny zajistí realizační tým.