Jdi na obsah Jdi na menu
 


Měsíční plán

STARŠÍ PŘÍPRAVKA U10 - říjen+listopad+prosinec 2017
 
 
27.10. 16:30-18:30 LOKO (posilovna + trénink)
28.10. volno
​29.10. volno
30.10. volno
​31.10. MU 18:00 Bohemians U10 - Slavia U10 (2x), Šeberov, UMT
1.11. 17:00-18:30 ŠTĚRBOHOLY (trénink), UMT
2.11. 15:00 PU Bohemians U10 - Akademie Moskva U10 (2x), (Hrdlořezy, tráva) - v případě špatného počasí bude přeloženo do Štěrbohol na UMT.
​3.11. volno
​4.11. 9:30-13:30 MINILIGA Příbram (2x), (Tochovice, hřiště SK Tochovice, tráva) + cca 3 hráči doplní mladší žáky (Újezd) 
5.11. volno
​6.11. volno
​7.11. 17:00-18:30 ZŠ BOTIČSKÁ (trénink), nafukovací hala - sálovky
8.11. 15:30-17:00 ŠTĚRBOHOLY (trénink), UMT
9.11. 15:30-17:00 ŠTĚRBOHOLY (trénink), UMT
​10.11. volno
​11.11 14:30-18:30 MINILIGA Bohemians (2x) - Šeberov, UMT - venku
​12.11 MU 8:30 Dukla U10 - Bohemians U10 (2x), Juliska, UMT
13.11. volno
​14.11. 15:30-17:00 ŠTĚRBOHOLY (trénink), UMT
​15.11. 17:00-18:30 ŠTĚRBOHOLY (trénink), UMT
16.11. MU 16:30 Bohemians U10 - Tempo U11 (2x), Šeberov, UMT
17.11. volno
18.11. volno
19.11. volno
20.11. volno
​21.11. 15:30-17:00 ŠTĚRBOHOLY (trénink), UMT
22.11. 17:00-18:30 ŠEBEROV (trénink), UMT
​23.11. 15:30-17:00 ŠTĚRBOHOLY (trénink), UMT
​24.11. volno
25.11.  volno
26.11. 10:00-12:00 MINILIGA Plzeň (2x), (Skvrňany, Terezie Brzkové 31), venku-UMT - ZMĚNA DATUMU!!!
26.11. TURNAJ  U11, 9:00-15:00 Praha-Střešovice (1x), UMT-venku - bude upřesněno
27.11. volno
​28:11. 15:30-17:00 ŠTĚRBOHOLY (trénink), UMT
29.11. 17:00-18:30 ŠEBEROV (trénink), UMT
30.11. volno
​1.12. 17:00-18:30 ŠTĚRBOHOLY (trénink), UMT
2.12. PU 12:00-14:00 Bohemians U10 - Ústí nad Labem U10 (2x), Šeberov, venku-UMT, 2HP
3.12. volno
​4.12. 16:00-17:30 ŠEBEROV (trénink), UMT
5.12. volno
6.12. volno
​7.12. 15:30-17:00 ŠTĚRBOHOLY (trénink), UMT
8.12. 15:30-17:00 OVČÍN (trénink), hala-UMT
​9.12. volno
10.12. volno
​11.12. 16:00-17:30 ŠEBEROV (trénink), UMT
12.12. volno
13.12. volno
14.12. 15:30-17:00 OVČÍN (trénink), hala-UMT
15.12. 15:30-17:00 SOKOL VRŠOVICE (trénink), tělocvična-sálovky
​16.12. PU 15:00-18:00 Bohemians U10 - Roudnice nad Labem U11 (2x), Ovčín, hala.UMT
​17.12 - 31.12 vánoční volno
 
 
PLÁN MU+PU+MINILIGA (2017/2018) - U10
13.1. 2018 PU 10:30-13:00 Bohemians - Mladá Boleslav U10 (2x), (Ovčín UMT)
​20.1.2018 TURNAJ 8:00-16:00 Plzeň (hala)
​27.1. 2018 PU 8:00-10:30 Bohemians - Hradec Králové U10 (2x), (Ovčín UMT)
3.2. 2018 PU 13:00-15:00 Bohemians (2x) - Beroun U10 (14 hráčů)- Šeberov,UMT - venku
17.2. 2018 PU 8:00-10:00 Bohemians - Dukla Praha U10 (2x), Šeberov, UMT - venku
10.3. 2018 PU 12:00-14:00 Bohemians - Plzeň U10 (2x), Šeberov, UMT - venku
17.3. 2018 PU 15:00-18:00 Bohemians - Vysoč. Jihlava U10 (Ovčín UMT)
​24.3 2018 TURNAJ Kamenice nad Lipou (UMT - venku)
​31.3 2018 TURNAJ U11 (1x) Povrly (tráva - venku)
Vše bude zahrnuto vždy do měsíčního plánu (možné změny) a průběžně budou doplnění soupeři na PU. MK, 26.9 2017 
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA